Bodrum Fethiye Rent a Car

Bodrum Fethiye Rent a Car
Bodrum Fethiye Rent a Car
01 - Temmuz - 2019

Muğla Fethiye arası hemen hemen 233 km'dir. Yani yaklaşık 3 saat 14 dakika kadar uzaklıkta olan Fethiye gitmeye değer bir ilçedir.Gerek denizi gerek doğası gerekse halkı olarak tatil yapmak için uygun bir yerdir tarihi dokusu ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Fethiye, Akdeniz ve Ege bölgesini ayıran çizgide yer almaktadır. Fethiye araç kiralama'dan araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak artık çok kolay tatilinizin keyfini tam çıkarmak için Yaşar oto kiralama'dan kolaya araç kiralayabilirsiniz. Bebek koltuğu, çocuk koltuğu, navigasyon, klima ve daha pek çok şeyi bulunan Yaşar oto kiralama sizlere bu konuda faydalı olacaktır. Kolayca araç kiralayabilir tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyat ve konfor konusunda bizleri tercih edebilirsiniz. Fethiye otomobil kiralama'dan kolaylıkla bizlere ulaşabilirisiniz.

Bodrum'un harikalarından olan Fethiye;  geceleri, deniz'i, kum'u, plajı ve halkıyla sıklıkla tercih edilen bir tatil yeridir. Bodrum'a gidip Fethiye'ye uğramamak olmaz zaten. Şahsi aracınız yoksa eğer kesinlikle sitemizden araç kiralamanızı öneririz. 

Fethiye'nin gezilecek yerleri;

Kelebekler Vadisi, Kayaköy, Antik Kent'ler, Fethiye Günlüklü Koyu, Saklıkent Kanyonu, Çubucak Tabiat Parkı. Gezeceğiniz yerler haricinde bir de plajları vardır Fethiye'nin;

Mesela Ölüdeniz Plajı, Belceğiz Plajı, Çalış Plajı ve İztuzu Plajı.

Ve görmeye gezmeye değer güzelliklerden bir yer de Fethiye'dir.

 

Diğer Haberler
İletişim Bilgileri
0533 047 61 94 : 90 0533 047 61 94 : [email protected] : eskiceşme mah rüzgar sok. Bodrum / Muğla Muğla